Дозатор-підігрівач SERV_W21H - Дозатори води SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Дозатор-підігрівач SERV_W21H

SERV_W21H -це електронний дозатор води проточного типу з функцією підігріву води в накопичувальній ємності, який призначений для отримання та дозування води заданої температури в пекарнях, кондитерських та інших підприємствах харчової промисловості при приготуванні тіста, кондитерських мас тощо. Принцип роботи дозатора заснований на накопиченні і наступному підігріві холодної води до заданої температури і подальшого дозування заданої кількості води отриманої температури. За рахунок циркуляції води в ємності досягається рівномірний розподіл температури та її точність. Вода протікає через витратомір, який відраховує обсяг води, що протікає. Контролер містить інформацію про задану дозу та температуру води, яка відображається на індикаторі, а також управляє електромагнітним клапаном, насосом і ТЕНом у процесі роботи. 
У дозаторі застосований надійний італійський водяний клапан та контролер виробництва США.
У дозаторі вжито заходів для стійкості до електромагнітних перешкод у промислових зонах, що підтверджується успішним застосуванням на таких підприємствах як хлібозаводи, молокозаводи, кондфабрики, бетонні заводи. Плата управління виконана в промисловому варіанті з паянням на спеціалізованому підприємстві та подальшому електричному контролі.
Дозатор води з підігрівом serv_w21h
Дозатор забезпечує:

-збереження в пам'яті до 50 програм із заданими обсягами дозованої води;

- відображення та завдання температури дозованої води 20...50С;

-автоматичне перемішування та підтримання температури води в баку (підігрів) з високою точністю: ±0,5С;

-автоматичне дозування води отриманої температури з відображенням поточного об'єму 0,1...999.9л ±1,5%;

- робота в ручному режимі з відображенням поточного обсягу;

- наявність роз'єму зовнішнього управління;

Можливі опції: виносна кнопка чи педаль для дублювання кнопки старт/стоп; збільшений прохідний переріз (витрата до 80л/хв) – 3/4"; нержавіючий бак; управління підкачуючим пристроєм; можливість зв'язку із зовнішніми пристроями за RS485;

У нас Ви можете придбати цей дозатор. 
Ціна на дозатор - по запиту.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню