Автоматичний дозатор води (дозатор-змішувач) SERV_W21Mbox - Дозатори води SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Дозатор-змішувач води SERV_W21Mbox

SERV_W21Mbox - це моноблочний електронний автоматичний дозатор-змішувач рідини проточного типу, який призначений для дозування води заданої температури в пекарнях, хлібзаводах, кондитерських, м'ясокомбінатах, пивоварнях та інших підприємствах харчової промисловості при приготуванні тіста, хліба, фаршу, розведення;Принцип роботи дозатора заснований на змішуванні гарячої та холодної води до заданої температури та подальшого визначення об'єму води отриманої температури з моменту початку дозування. Змішування води відбувається за допомогою термостатичного змішувача, який забезпечує змішування гарячої і холодної води до заданої температури за допомогою термостатичного елемента. Вода протікає через витратомір, який відраховує обсяг води, що протікає. Вимірювання температури проводиться за допомогою швидкодіючого термодатчика встановленого в потоці води. Контролер дозатора містить інформацію про задану дозу і температуру води, яка відображається на індикаторі, а так само керує електромагнітним клапаном в процесі роботи.
У дозаторі застосовано надійний італійський водяний клапан, керує процесом контролер виробництва США, а також встановлені металеві антивандальні кнопки. Безконтактне пряме зчитування інформації з турбінки, що обертається, в лічильнику забезпечує високу точність дозування і відсутність "прослизування". Дискретність відліку при ДУ15 становить 18г! Лічильник виконаний у довговічному металевому корпусі з підвіскою турбінки на агатовому камені. Дозатор практично нечутливий до вібрацій.
У дозаторі вжито заходів для стійкості до електромагнітних перешкод у промислових зонах, що підтверджується успішним застосуванням на таких підприємствах як хлібозаводи, молокозаводи, кондфабрики та пекарні. Плата управління виконана в промисловому варіанті з пайкою на спеціалізованому підприємстві та подальшому електричному контролі.
Дозатор воды для пекарни serv_w21mbox
Дозатор забезпечує:

- збереження в пам'яті до 50 програм із заданими обсягами води, що дозується.;
- відображення температури води, що дозується;
- автоматичне змішування гарячої та холодної води для отримання температури на виході з допустимим відхиленням від заданої;
- автоматичне дозування води з відображенням поточного об'єму;
- робота в ручному режимі з відображенням поточного обсягу віддозування;
- підрахунок загальної кількості віддозованої рідини (для обліку);


Можливі опції: збільшений прохідний переріз (продуктивність); виносна кнопка або педаль для дублювання кнопки старт/стоп; нержавіючий або пластиковий бокс; управління підкачуючим насосом; можливість дозування у декілька вихідних каналів (напр. тістомісів); можливість наскрізного дозування лише гарячої чи холодної води (без змішування, наприклад окропу для заварювання тіста, або охолодженої води для листкового тіста); датчик температури у потоці рідини; функція автозливу до виходу задану температуру; історія дозувань (енергонезалежна) із вбудованим годинником (в т.ч. датою) реального часу; можливість зв'язку із зовнішніми пристроями за RS485 (напр. цілодобове автоматичне ведення обліку дозування: час-обсяг-температура на ПК, або повне віддалене керування);
Технічні характеристики:

Кількість програм                  - 50
Максимальна доза за один цикл - 9999л
Мінімальна доза за один цикл - 0,3л
Максимальна витрата при дозуванні - 18...35л/хв (в залежності від тиску в системі та виконання)
Температура на виході дозатора - 15..45С
Тиск води у магістралі 1...5Атм
Похибка вимірювання температури - +-0,5С.
Похибка підтримання температури - +-2С.
Похибка дозування – ±2% (±1% при таруванні на робочому місці)


Дозатор води добре підходить для пекарні при приготуванні тіста, так як може видавати воду заданої температури шляхом змішування холодної та гарячої.


Відео роботы дозатора:

(Для відображення показів дисплея необхідно у налаштуваннях увімкнути відтворення HD якості)

У нас Ви можете купити даний дозатор. Дозатор води є аналогом ДВС-25.
Ціна на дозатор - на запит.
 
Copyright 2022. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню