serv_wvt - ваговий дозатор рідини в тару, каністри - Дозатори SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Ваговий дозатор рідких продуктів напівавтоматичний з ваговою платформою SERV_WVT

Ваговий дозатор SERV_WVT призначений для розливу легкотекучих, а також середньої в'язкості (до 40сСт) рідин у стандартну тару 0,5...20л. (або інший діапазон дозування за бажанням замовника) зі стаціонарної або зовнішньої тари, в таких галузях як автохімія (омивачі, шампуні), агропромисловість (дозування рідких добрив), лакофарбова (розлив водоемульсійних лаків та фарб), будівельна (дозування рідких) наприклад ґрунтовки, пластифікатори, антиморозні добавки і т.п.), харчова промисловість (розлив сиропів, олій, напоїв, патоки тощо). 
Можлива як гравітаційна подача (самотечею), так і примусова - насосом, що підкачує. Для забезпечення високої точності дозування застосовується двошвидкісне наповнення при дозуванні продукту: спочатку з високою швидкістю відбувається наповнення тари до 80...90%, після чого відбувається точний долив на низькій швидкості. Це дозволяє значно прискорити вагове дозування при збереженні високої точності. Висока точність дозування і низька сприйнятливість до вібрацій і змін швидкості продукту так само забезпечується завдяки інтелектуальній системі керування, яка при дозуванні обчислює швидкість потоку продукту і прогнозує зміну ваги. На дозатор можливе встановлення однієї або двох вагових платформ. Величина дози зберігається в енергонезалежній пам'яті мікроконтролера ATMEL (США) в одній із двадцяти програм, таким чином зміна дози здійснюється за кілька секунд. Для відображення інформації застосований LCD дисплей. Для введення інформації використовуються антивандальні металеві кнопки.
У дозаторі вжито заходів для стійкості до електромагнітних перешкод у промислових зонах. Плата управління виконана в промисловому варіанті з паянням на спеціалізованому підприємстві та подальшому електричному контролі.
Весовой дозатор жидкости serv_wvt
Переваги вагового дозатора SERV_WVT:

-великий діапазон дозованої ваги
- точне дозування, опційно двошвидкісне
- надійні клапани з пневматичним приводом
-відсутність рухомих лічильних механізмів, які схильні до залипання (наприклад, проточні витратоміри)
-відсутність швидкозношувальних манжет і РТВ (наприклад як у поршневих дозаторах)
- переналагодження на іншу вагу за кілька секунд
-інтелектуальна система управління на базі промислового контролера ATMEL


Можливі опції: виносна кнопка чи педаль для дублювання кнопки старт/стоп; діаметр рідинної арматури від 3/4 дюйма та вище; керування підкачуючим насосом; поворотні колеса, а також інші опції за бажанням клієнта
Технічні характеристики:

Кількість програм                  - 20
Максимальна доза за один цикл - 20л.(залежно від виконання)
Мінімальна доза за один цикл - 0,2л.(залежно від виконання)
Максимальна витрата при дозуванні – 15...100л/хв (залежно від виконання)
Похибка виміру ваги - ±1,0%.
Похибка дозування – ±1,0..2,0%


Відео роботи дозатора:

У нас Ви можете придбати цей дозатор. 
Ціна на дозатор - по запиту.
 
Copyright 2022. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню